Main menu

DSC07064 77b52Спеціалістів та керівництво закладів соціальної допомоги Бахмутської громади запрошено пройти серію тренінгів, які допоможуть поглибити знання в професійній сфері, підвищити юридичну обізнаність щодо змін в законодавстві та запобігти психологічному вигоранню на роботі. Адже від рівня підготовки та психологічної стійкості фахівців залежить швидкість та повнота надання допомоги родинам, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час навчання для спеціалістів «Інклюзивно-ресурсний центру» та Територіального центру надання соціальних послуг Бахмутської міської ради будуть розкриті теми щодо профілактики професійного вигорання, особливостей вікової психології, застосування принципу “Не нашкодь!”, гендерночутливого підходу в роботі, етики та медіації під час надання соціальних послуг, а також особливостей регулювання конфліктів.

В кожній установі відбудеться шість тренінгів. Крім того, фахівці закладів соціальної допомоги відвідають супервізійні сессії з психологами, які допоможуть краще справлятися з психологічним навантаженням під час надання допомоги потребуючим родинам.

За потреби, закладам соціального захисту буде надана підтримка у вигляді необхідного обладнання та матеріалів, необхідних для надання послуг допомоги населенню.

Проєкт «Розбудова потенціалу закладів соціального захисту у чотирьох територіальних громадах Донецької області» реалізує Польська Гуманітарна Акція у партнерстві з Благодійним фондом «Посмішка ЮА».

Подібні заходи також відбудуться у Костянтинівській, Лиманській, Покровській територіальних громадах Донецької області.

Проєкт фінансується в рамках програми Польської співпраці в сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.