Main menu

Снимок 5c130Увага молоді до участі в діяльності Молодіжної ради порівняно з попереднім складом явно підвищилася. По-перше, кількість кандидатів на участь збільшилася з 13 до 21 особи. По-друге, існує конкуренція серед бажаючих очолити дорадчий орган. 

На установчих зборах була присутня 21 особа, оскільки за положенням у дорадчому органі може бути не більше 35 осіб, конкурсного голосування не було. Кандидати презентували себе й подальші кроки в раді, звітував колишній голова Аркадій Петросян, оголосили результати роботи ініціативної групи по збору заяв і підготовці засідання. Хоча обрання голови відбудеться на першому засіданні, його також обговорювали. 

IMG 9514 16329

Представник Благодійної організації «Благодійний фонд «Відновлення Бахмуту» Микита Безмен запропонував кандидатуру Дмитра Солнцева, готовність і бажання очолити Молодіжну раду виявила колишня заступниця голови, представниця ГО «Молодіжна перспектива Бахмут» Єлизавета Портнова.  

Склад ради затвердять на сесії міськради наприкінці вересня, на початку жовтня відбудеться перше засідання, де планують голосувати за кандидатів на посаду голови. 

789 e4dcb

Єлизавета Портнова у себе на сторінці заявила, що від її імені було створено фейковий акаунт.

Таким чином конкуренти вирішили створити для неї негативний імідж

Інформацію про склад молодіжної ради на 2021-2023 рік надала начальниця відділу молодіжної політики Аіда Українець.

з/п

ПІБ кандидата

Назва закладу освіти, організації, яку представляє делегований представник

1

Безмен 

Микита Геннадійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Відновлення Бахмуту» (за згодою);

2

Бікетов 

Павло Володимирович

Донецький обласний  відокремлений підрозділ громадської організації «Солідарна молодь» (за згодою);

3

Войшніс 

Кирило Віталійович 

Дитячо-суспільна організація «Джерело» Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

4

Гурова 

Владислава Ігорівна

Громадська організація «Студентська молодь Бахмуту» (за згодою);

5

Ісіков 

Ярослав Андрійович

Громадська організація «Наша Гідність» (за згодою);

6

Кіцула 

Олександр Васильович 

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

7

Козаченко 

Юлія Олександрівна

Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

8

Крамчанінова 

Вікторія Євгенівна

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

9

Кроповий 

Дмитро Володимирович

Відокремлений структурний підрозділ «Бахмутський індустріальний фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Донецький національний технічний університет» (за згодою);

10

Лагер 

Євген Вікторович

Приватний вищий  навчальний заклад «Донецький університет економіки та права» (за згодою);

11

Лотарєв 

Єгор Денисович

Бахмутський коледж транспортної інфраструктури (за згодою);

12

Портнова 

Єлизавета Ігорівна 

Громадська організація «Молодіжна перспектива Бахмут» (за згодою);

13

Разгонов 

Максим Васильович

Комунальний заклад «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» (за згодою);

14

Разумовська 

Катерина Романівна

Комунальний заклад «Бахмутський  фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця» (за згодою);

15

Ракитянський 

Єгор Сергійович

Державний навчальний заклад «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» (за згодою);

16

Сафонов 

Максим Олександрович

Навчально-науковий  професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут) (за згодою);

17

Солнцев 

Дмитро Владиславович

Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 10 Бахмутської міської ради Донецької області (за згодою);

18

Суркова 

Емілія Олександрівна

Комунальний заклад «Бахмутський медичний фаховий коледж» (за згодою);

19

Ул’янова 

Дар’я Володимирівна

Громадська організація «Спортивний клуб «Бахмутські леви» (за згодою);

20

Федчун 

Катерина Сергіївна

Горлівський інститут іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет»  (за згодою);

21

Шулєпова 

Софія Олександрівна

Комунальний заклад «Бахмутський педагогічний фаховий коледж» (за згодою).