Main menu

IMG 1351 67729 616e0 16befДо розробки програми і організації долучилася місцева команда волонтерів і менеджерів. Молодь пройшла низку тренінгів, яка підвищить особисті компетенції волонтерів та допоможе спільно зустріти команду фестивалю в Бахмуті і провести цікаві події у п’яти локаціях.

Про це сайту розказала менеджерка проєкту, голова студради педагогічного коледжу Софія Шльома.

Всього в місцевій команді 5 менеджерів та 8 волонтерів – це студенти та старшокласники. Дівчина працює над напрямком залучення волонтерів.

«Ми з подругою були на презентації проєкту і дуже зацікавились, захотіли долучитися до команди. В мене ще не було досвіду волонтерської роботи, але нас навчають. Кожний з п’яти менеджерів працює у своєму напрямку – я працюю з командою волонтерів, яких теж навчали. Та наразі є вільні місція у команді – долучайтесь. Ми все розкажемо, навіть якщо ви пропустили навчання», - пояснює Софія Шльома.

Якщо ви хочете долучитися до команди в якості волонтерів можна підключитися до Телеграм каналу - Волонтери ЗКВУ Бахмут.

Завдання волонтерів знаходитись на місці під час події, допомагати команді фестивалю і гостям. У цьому році для зменшення скупченості хочуть розділити активності: провести подію одночасно на Набережній, біля Народного дому, у центрі міста, у верхньому та нижньому парку. Орієнтовна дата проведення 4 липня.   

Нагадаємо, що фестивалі «З країни в Україну» відбувається на сході сім років.  В рамках  масштабних культурно-просвітницьких подій команда фестивалю відвідала 84 міста України.

182448124 131610932330793 6543132152532230909 n cd97b

Волонтери та менеджери проходили онлайн навчання.  Його проводили українські митці та культурні діячі, які долучилися з виступами до Академії фестивалю, повідомляють організатори. Академію проводить Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» у рамках підготовки до сьомої хвилі фестивалів.

Навчання в Академії почалося наприкінці січня та тривало 3 місяці. 152 години теоретичних лекцій у Zoom-форматі, незліченна кількість самостійної роботи, воркшопів, практичних завдань, та командних дискусій між учасниками – все завдяки власній IT платформі та спільній роботі понад  20 лекторів.

80 учасників із різних містечок України утворили 11 команд у містах, де вони згодом організують фестиваль: Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Дружківка, Добропілля, Мирноград, Станиця Луганська, Старобільськ, Щастя, Маріуполь та Херсон.

Цьогоріч лекторами Академії стали відомі українці з креативних індустрій щоб «прокачати» учасників натхненням та вдихнути ідеї глобального мислення для розробки цікавих і нестандартних культурних рішень для місцевих фестивалів. Ярослава Кравченко — телеведуча, громадська діячка, засновниця та директорка «Дикого Театру», на прикладі створення театру запропонувала універсальний план для будь-якого стартапу та ініціативи. Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Українського тижня моди, підняла тему культури свідомої моди та екологічних трендiв. Ірина закликала учасників Академії шукати локальні особливості та робити на них акцент у своїх проєктах.

Телекулінар та ведучий ранкового шоу «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін підняв тему особистого розвитку, боротьби зі страхами, донесення своєї позиції через ЗМІ та великі досягнення благодійних проєктів, до яких він був залучений. Олексій Молчановський, викладач та керівник магістерської програми Data Science УКУ, співзасновник платформи масових програм-курсів Prometheus, зосередив свою увагу на освіті, як драйвері сталого розвитку, і навіть дав поради, як організувати власну освітню програму. Про змiни у мiстах та створення якісного міського середовища учасникiв надихав Юліан Чаплінський, відомий архітектор, урбаніст, міський та державний діяч.

Post reliz maket 9841c