Main menu

original photo f9d0fЄ проблема зі своєчасністю виплати заробітної плати, особливо працівникам апарату суду - секретарям судових засідань, помічникам суддів, секретарям канцелярії, консультантам, судовим розпорядникам, прибиральницям, заробітна плата яких складає менше мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2021 року - 6 000 гривень. Суд продовжує працювати в такій складній ситуації, яка, на жаль, межує з можливістю призупинення здійснення правосуддя, зазначають у пресслужбі Артемівського міськрайонного суду.

Наразі з передбаченої за штатом кількості 21 судді, працюють 15 суддів, але повноваження для виконання судочинства мають 12 з них, тобто фактично справи розглядають приблизно половина суддів від загального штату суддів. Це призводить до надмірної навантаженості як на суддів, так і на працівників апарату суду.

Крім того, є проблема фінансового господарчих потреб і організації листування. З кінця 2020 року через це в суді існують перебої з відправкою поштової кореспонденції, тобто судових повісток, копій судових рішень та інших повідомлень суду через нестачу марок поштового відправлення.
Недостатня кількість марок – не єдина проблема при неналежному фінансуванні в суді, суд недоотримує дезінфікуючи та миючі засоби, більш того, продовжуючи безперервну роботу в період карантину, працівники суду змушені забезпечувати себе засобами індивідуального захисту самостійно за власні кошти.