Main menu

42534617 768085160194586 3394245321826500608 n 59ad9Сьогодні рішенням сесії Бахмутської міськради три квартири у визнані судом як відумерла спадщина прийняті до комунальної власності Бахмутської ОТГ відповідно до Цивільного кодексу.

Відумерлою спадщиною стає нерухоме майно, яке знаходиться на території міста і громади, і якщо виявляється, що там ніхто не проживає, відсутні спадкоємці та немає заяв у реєстрі спадкових справ про прийняття спадщини.

У такому випадку майно, за рішенням суду переходить у комунальну власність, пояснює процедуру начальниця управління муніципального розвитку Наталія Отюніна:

"За процедурою, Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва збирають матеріали щодо майна, яке розташоване на території міста і громади. Якщо не надходять комунальні платежі, збираються довідки, чи проживає хтось у квартирі. Тоді подається позов до суду, і спадщина визнається відумерлою".

За рішенням суду вартість майна не визначається, коли його приймають на баланс підприємства, визначається вартість постановки не баланс, але балансова та ринкова вартість відрізняються, як правило, це лише для бухгалтерського обліку. Квартири розподіляються серед осіб пільгової категорії.

Матеріал підготувала Марія Лященко