Main menu

139459238 2823695767898629 9050967388203335750 n a1b6aНайближчим часом синоптики обіцяють значні похолодання. У зв’язку з цим відкрили два пункти обігріву: стаціонарний на Чайковського, 1А в цілодобовому режимі, та мобільний, за адресою Сибірцева, 188, повідомляється на сайті Бахмутської міськради. Що буде у цих пунктах?

Сьогодні завершують забезпечення пунктів обігріву всім необхідним: одноразовим посудом, засобами індивідуального захисту, повноцінно працювати пункти будуть вже від завтра, бо саме тоді обіцяють низькі температури. Проте за необхідності готові приймати людей вже з сьогоднішнього вечора. Пропонуватимуть людям гарячий чай та печиво, також будуть забезпечувати за необхідності теплими речами.  Якщо людина перебуватиме у пунктах обігріву довгий час, повідомлятимуть до поліції задля перевірки документів.

У відділі з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Бахмутської міської ради також повідомили, що готові до погіршення погодних умов, передбачають можливі аварійні ситуації та шляхи їх вирішення.

Існує ряд заходів, які наразі відбуваються, проведені відповідні наради в усіх об’єктах інфраструктури: транспортна, енерго та водозабезпечення, комунальні підприємства, які обслуговують дороги, тролейбусне управління - всі служби готові до морозів» – зазначає начальник управління Андрій Скляренко.