Main menu

Сним1ок 6c886

Сьогодні, 2 грудня 2020 відбулася позачергова сесія Часовоярської міської ради 7 скликання. Серед питань порядку денного: обрання секретаря Часовоярської міської ради, заступника міського голови та затвердження керуючого справами виконкому.

Секретарем міськради став Юрій Борейчук, представник партії «Опозиційна платформа - За життя» - директор КП «Громада» у Словянському районі.

Рішення про обрання секретаря міськради приймали на таємному голосуванні. Це була третя спроба обрати секретаря. На першому засіданні кандидатуру від голови Дмитра Верзилова, а пропонував він того ж Юрія Борейчука, не підтримали. Кандидатуру від депутаів – Руслана Макаровича також не підтримали.

Цікаво вийшов хід голосування. Першого разу Борейчука підтримали 13 депутатів – всі депутати від партії ОПЗЖ, Макаровича - лише 10. Сьогодна за Борейчука проголосували 18 депутатів.

Ще напередодні, група депутаів створила коаліцію, в яку увійшли депутати від партій «Слуга народу», «Сила людей», «Європейська солідарність», «За майбутнє». Саме завдяки коаліції Борейчука першого разу не підтримали, але сьогодні все змінилось – депутати з коаліції разом з депутатами від ОПЗЖ проголосували за кандидатуру Борейчука. Хто з них прийняв рішення всупереч коаліційним вимогам залишиться тайною.

Снимок 289c1

031 a74a91835ffccd6b323f2dda91dc27e7 37ba2

Більш детальніше про створення коаліції можна прочитати на сторінці ФБ тут

Заступницею міського голови Дмитра Верзилова обрали Людмилу Карпенко, яка працює вчителькою Часовоярської школи. Керуючою справами виконкому  було обрано Кристину Шкурак, колишню помічницю судді Артемівського міськрайонного суду.

Детальніше про розгляд питань, голосування  та процедуру проведення позачергової сесії у завтрашньому матеріалі.