Main menu

222 61fb5Він балотувався від політичної партії "Опозиційна платформа "За життя". Від цієї ж партії до складу депутатського корпусу увійшло ще сім людей, що також не мешкають в місті Часів Яр. Загалом інтереси громади будуть захищати представники п'яти політичних сил - ОПЗЖ, "Слуга народу", "За майбутнє", "Сила людей", "Європейська солідарність".

Дмитро Верзилов став лідером в перегонах на пост міського голови, набравши 1536 голосів у підтримку. Сергій Чаус - діючий секретар міської ради, що балотувався від партії "Слуга народу", взяв 855 голосів і був другим. Валентин Ноженко, самовисуванець - третій з 618 голосами. За Руслана Макаровича від партії "Сила людей" виборці віддали 229 голосів. За Людмилу Галкіну, самовисуванка - 131 голос, і за Костянтина Третьякова, самовисуванець - 119 голосів. Тобто, з 3352 виборців, що прийшли на вибори 25 жовтня, більше 44% віддали свої голоси за Дмитра Верзилова.

 Політичні сили розподілилися таким чином:

 "Опозиційна платформа "За життя" має 12 депутатів на чолі з мером. Серед них три жінки та дев'ять чоловік. Місцеві депутати - всі працівники ПАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат" - технічний директор, заступниця головного бухгалтера, голова профспілки, начальник відділу кадрів, депутати з інших міст - переважно пенсіонери.

Читайте також: "Як голосували часовоярці 25 жовтня"

"Слуга народу" має шість депутатів, серед яких є директори шкіл, фізичні особи підприємці, тренер футбольної команди, секретар міської ради. Двоє депутатів з минулого скликання. Спрацювала гендерна квота - три жінки та три чоловіки.

 "За майбутнє" - три депутати, з яких один чоловік - пенсіонер,  та дві жінки - директорки. Одна - директорка єдиного в місті місцевого комунального підприємства, друга - директорка Палацу культури ПАТ "ЧВК".

"Сила людей" - три депутати і всі троє - чоловіки, фізичні особи підприємці та керівник фермерського господарства, один з них депутат минулого скликання.

"Європейська солідарність" - два депутати, також обидва чоловіки. Один - перший заступник міського голови Часів Яру та депутат Бахмутської районної ради минулого скликання, другий - директор того ж самого комунального підприємства, що і депутатка від партії "За майбутнє", займає посаду на час її декретної відпустки.

Більш детальніше за результатами голосування можна ознайомитись тут.