Main menu

zvit dep f9b02Депутати місцевих рад 7-го скликання зберуться на перші пленарні засідання, де приймуть присягу на вірність України та зобов'яжуться працювати на благо своїх виборців, оберуть секретаря, визначаться з комісіями, в яких планують працювати. В Бахмуті сесія відбудеться 18 листопада, в Часовому Ярі - 16 листопада.

"Ми прийняли постанову, згідно з якою першу сесію призначили на 18 листопада. Там ми оголосимо результати, видамо посвідчення новообраному голові та депутатам Бахмутської ОТГ. Остаточний порядок денний першої сесії буде відомий в кінці цього тижня і з ним можна буде ознайомитись на офіційному сайті Бахмутської ОТГ", - розповіла Тетяна Гавжеєва заступниця голови територіальної виборчої комісії Бахмутської ОТГ.

Читайте також: "Хто з депутатів Бахмутської міської ради отримав найбільшу підтримку виборців?"

Світлана Кудрявих начальник відділу внутрішньої політики Бахмутської міської ради додала, що перше пленарне засідання планують розділити на два. Перше буде урочистим, а на другому, яке планується провести 25 листопада будуть розглядатись вже робочі питання громади.

Ознайомитись з проєктами рішень можна тут.

Готова постанова і територіальної виборчої комісії Часовоярської ОТГ.

"Ми призначили проведення першої сесії на 16 листопада, і якщо ситуація з COVID19 не посилиться, то пленарне засідання відбудеться в сесійному залі, будуть прийняті всі необхідні рішення, які потрібні за законом", - розповіла Ірина Кєкало голова територіальної виборчої комісії Часовоярської ОТГ.

Читайте також: "Часовоярці обрали міським головою мешканця Покровську - Дмитра Верзилова"

Цікаво, що голосування за секретаря міської ради, відповідно з законодавчими актами України - таємне, тобто побачити хто з депутатів підтримує певних кандидатів на цю посаду залишиться невідомим.