Main menu

unnamed 36b37Майже 600 тисяч гривень боргу, що виникли у ПАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат" в результаті опалювання часовоярських квартир доведеться сплачувати саме споживачам. Але спочатку теплопостачальник мав наміри стягнути цей борг за рахунок місцевого бюджету. Східний Апеляційний Господарський суд повністю відмінив рішення першої інстанції.

Судовий розгляд за цією справою тривав більше року, і Донецький Господарський Суд прийшов до висновку, що за боргами теплопостачальника ПАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат", що виникли в результаті його господарської діяльності - опалювання часовоярських квартир, повинна розрахуватися міська рада Часів Яру.

Більш детальніше читайте тут: "Борги населення за опалення оплатять з міського бюджету Часів Яру?"

Снимок cceb5

Позивач - ПАТ "Часовоярський вогнетривкий комібнат", Відповідач - Комунальне підприємство ВРЖП міста Часів Яру, третя сторона - Часовоярська міська рада

Але Часовоярська міська рада подала апеляційну скаргу, не погодившись з висновками суду першої інстанції. Східний Апеляційний Господарський суд задовольнив апеляційну скаргу у повному обсязі. Рішення набуває чинності з моменту його оголошення.

Тепер борги за опалення будуть сплачувати саме споживачі - власники чи наймачі часовоярських квартир.