Main menu

unnamed 631b0У Часовому Ярі явка на ці місцеві вибори склала трохи більше 33%, активніми виборці були зранку, після обіду і ближче до вечора людей приходило десь до 20 на годину. Головуючі на  дільничних комісіях відмічають, що у порівнянні з  виборами народних депутатів минулого року, процент проголосувавших сьогодні менше.

Причини, за якими люди неохоче відвідували свої дільниці різні – хто втратив надію на зміни, хто боявся підчепити вірусне захворювання, а хтось полінився йти, бо його дільницю зі звичайного місця перенесли. Таких у Часовому Ярі дві – раніше дільниця була в центральному ДК культури та в минулому ДК цеху №4, у зв'язку з тим, що керівництво ПАТ «ЧВК» виставило плату за оренду більше 40 тисяч за кожне, то їх перенесли, людям стало незручно і вони просто не прийшли голосувати.

Впродовж дня голосування були виявлені порушення, найпоширеніші - підвіз людей на дільниці. Викликали поліцію, активісти знімали на відео та викладали в соцмережі. Чи вплинуть встановлені факти на результати голосування – поки невідомо.

Після трьох годин від закриття дільниць – лідером на пост міського голови був Дмитро Верзилов від ОПЗЖ, кандидати від цієї ж партії в місцеві депутати також набирають більше 50%, потім  йдуть кандидати від партії «Слуга народу» - 15-18%