Main menu

903 ea709Як відновити промисловий потенціал Донецької, Луганської областей та Приазов’я? Все про девелопмент промислової нерухомості - на програмі «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України» від громадської організації GoLocal.

Як повідомляють організатори, під час навчання ви:

  • Зрозумієте технічні, фінансові, нормативно-правові і маркетингові аспекти девелопменту промислової нерухомості;
  • Проконсультуєтесь з бізнесменами-практиками щодо інтеграції бізнес-ідей у проєктні пропозиції;
  • Відвідаєте індустріальні парки в Сербії та Україні (Біла Церква) та познайомитесь з кращими світовими практиками.

 

До участі у проєкті запрошуються:

  • • представники бізнесу, промислових підприємств і бізнес асоціацій;
  • • представники органів місцевого самоврядування, які відповідальні за розвиток промисловості в регіоні, а також мери і голови ОТГ; 
  • • представники організацій громадянського суспільства. 

 

Програма складається з трьох етапів:

  1. Триденні тренінги у Сєвєродонецьку (11 – 13.11), Краматорську (16 – 18.11), Маріуполі (25 – 27.11).
  2. Навчальні поїздки до індустріальних парків в Україні (індустріальний парк «Біла Церква», індустріальний парк «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс») та Сербії (індустріальний парк MIND). Грудень 2020
  3. Робота над концепціями індустріальних парків за підтримки тренерів та презентація проєктів. Січень-лютий 2021

 

Тренери та експерти проєкту  – представники керуючої компанії "Індастріал Парк Менеджент". Досвід фахівців компанії базується на експертизі промислової нерухомості загальною площею понад 600 тис. кв. м.

Організатори забезпечують учасників тренінгів харчуванням і надають навчальні матеріали. Для учасників з віддалених міст (відносно місця проведення тренінгів), організатори компенсують вартість проживання (2-3 ночі) і проїзду автобусом (не дорожче 220 грн за квиток в обидві сторони). Під час навчальних поїздок всім учасникам забезпечується проїзд і харчування.

Детальна інформація за посиланням: https://golocal-ukraine.com/news-uk/

Заповнити анкету учасника можна за посиланням: https://forms.gle/RmnBp5CJGJwZoejb9

Заявки приймаються до 15 жовтня 2020 р.

Реалізація проєкту «Формування кращих практик розвитку індустріальних парків та промислової нерухомості на Сході України» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «ГОУЛОКАЛ» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «ГОУЛОКАЛ» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.