Main menu

0189 c737fСьогодні, 17 вересня в Україні працівники аварійно-рятувальних служб відзначають професійне свято. Чим займаються бахмутські рітувальники - дізнавалась наша журналістка Марія Лященко.

«Бахмутський загін МНС налічує 264 працівники. За статистикою поточного року зафіксовано 675 пожеж та 2 загиблих. Окрім пожеж часто приймаємо виклики від сусідів похилих людей, які залишаються замкненими у своїх квартирах та не мають змоги звернутися за допомогою. Тоді рятувальники відкривають квартири, надають першу медичну допомогу, та передають постраждалих співробітникам швидкої медичної допомоги» - розповідає прессекретар восьмого державного пожежно-рятувального загону міста Бахмут Станіслав Балдін.

Працівники восьмого пожежно-рятувального загону Бахмута цього року отримали ряд нагород, серед яких: Козацький Хрест II ступеня - 1 особа, нагорода від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за відзнаку у службі - 2 особи, грамоти від керівника операції об'єднаних сил – 19 осіб, відзнака від голови ДСНС – 2 особи, подяка від бахмутської РДА - 5 осіб, відзнака від начальника головного управління області – 8 осіб.

Крім того, сьогодні на святковому заході до дня рятувальника нагороди від Бахмутського міського голови отримали ще 29 рятувальників.
Серед нагороджених — Максим Чікунов, який нещодавно також отримав грамоту за гарну службу та виконання професійних обов'язків.

Про особливості професії рятувальника, говорить: «Робота небезпечна, зрозуміло, але допомагати людям подобається, та все ж, хотілося б аби менше підпалювали».

Вирішив спробувати себе у ролі рятувальника чотири роки тому, працювати сподобалось, говорить, допомагати людям – це справа важлива.
«Коли гасиш житловий будинок, коли паніка у людей, треба просто виконувати свої обов'язки, а щоб не піддаватися паніці, важливо зберігати спокій і тримати себе в руках, і все буде добре», - додав Максим Чікунов.