Main menu

Укр. Грошова допомога d574cДанська Рада у справах біженців - Данська Група з розмінування (DRC-DDG) надає грошову допомогу сім’ям у Донецькій та Луганській областях. Програму підтримує Швейцарська агенція розвитку та співробітництва (SDC) і уряд Великої Британії. 

Для пом'якшення економічних наслідків епідеміологічної ситуації у східній Україні DRC-DDG надає одноразову грошову фінансову допомогу на основні потреби сім'ям, які втратили головне джерело доходу.  

Стати учасником «Програми економічного розвитку східної України» можуть ті, хто зареєстровані і проживають у Донецькій та Луганській областях. Також допомога надається внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які проживають у цих двох областях.  

Головний критерій при розгляді заявок — наявність в сім'ї як мінімум одного працездатного члена, який є основним годувальником і який втратив головне джерело доходу в результаті епідеміологічної ситуації в країні.  

Також до уваги буде братись фінансова та соціальна вразливість сім’ї, наприклад, низький дохід чи важкі захворювання у кого-небудь з членів.  

Подати заявку можна за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/cash.

Сума допомоги обговорюється з кожним учасником окремо. Жорсткого дедлайну для подачі заявки немає.  

Нагадаємо, Данська Рада у справах біженців - Данська Група з розмінування — це неурядова громадська організація, яка ставить за мету надання захисту постраждалим від конфлікту, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомогу в пошуку довгострокових рішень проблем ВПО. DRC-DDG відновила таку роботу в Україні у 2014 році.