Main menu

1 b4ad312 вересня 2020 року під час святкування Дня міста Бахмута, на площі Свободи (біля колишнього кінотеатру «Космос»), пройде збірна фотовиставка проєкту МедіаЛаб Донбас.

«Цього літа ми побували у трьох містах Донбасу: Соледарі, Бахмуті та Лисичанську. Де, загалом, навчалися 32 студента та студентки. Кожен учасник та учасниця протягом п’яти  навчальних днів вчилися працювати з дзеркальною фотокамерою та створили особисті, глибинні фотоісторії на тему «Вулиця, на якій я живу». Лисичанськ став заключним містом другого циклу Фотомайстерень для молоді Донбасу від проєкту МедіаЛаб Донбас» - каже Олена Жерздєва, керівниця проєкту.

Кураторами студентів стали відомі фотографи-документалісти з Києва та Львову: Сергій Полежака, Олексій Фурман, Іринка Громоцька та Сергій Коровайний, які займалися разом з підлітками протягом усіх навчальних днів офлайн та онлайн.

«Результатами проєкту дійсно можна пишатися - наші випускники за короткий час змогли навчитися сторітеллінгу і створили унікальні історії, з якими ми і запрошуємо познайомитися всіх бажаючих» - каже Сергій Коровайний, київський фото-документаліст і один з кураторів фотомайстерні.

Подивитися роботи учасників та учасниць проєкту можна 12 вересня з 16:00.

Проєкт фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства та Росії». Проєкти МедіаЛаб Донбас спрямовані на досягнення однієї з цілей програми: «Зміцнення плюралізму».

МедiаЛаб Донбас — медіа-проєкт Європейської Медіа Ініціативи (Europäische Medien Initiative e. V.), який проходить за підтримки Посольства Німеччини, Генерального консульства Німеччини у Донецьку, Австрійського бюро кооперації у Львові у співпраці з громадською організацією «Нова Дружківка» i Платформою Ініціатив «Теплиця»