Main menu

77 87e7eБлагоустрій зон відпочинку біля водоймищ, облаштування дитячих майданчиків, шкільне радіо та зелений клас, ремонти у школах та садочках, ремонт даху на стадіоні, популяризація тенісу – це не повний перелік ініціатив, які мешканці Бахмутської ОТГ подали на фінансування до міськради. Всього подано 33 проєкти на 1,7 мільйони гривень.

З бюджету планували виділити 500 тисяч гривень. Тобто конкуренція при голосуванні, що розпочнеться за графіком 25 вересня, буде чимала. Але і до голосування можуть потрапити не всі проєкти, бо спочатку їх перевірять на виконання умовам конкурсу в управліннях Бахмутської міської ради.

Як повідомила начальниця відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих, у висновках управління мають зазначити чи правильно розрахований бюджет, а в деяких заявках його взагалі не оприлюднили, чи збігаються завдання ініціатив, з завданнями визначеними положенням конкурсу, чи можливо після реалізації проєкту передати всі здобуті матеріальні ресурси на баланс Бахмутської міської ради.

Особливістю конкурсу в цьому році є велика кількість проектів поданих від сільських територій Бахмутської ОТГ. Щодо оригінальності ідей, поряд з заявками по облаштуванню майданчиків є не звичайні ідеї по облаштуванню зеленого класу на свіжому повітрі для учнів ЗОШ№10 та створенню шкільного радіо у школі №24.

Поданий лише один проєкт від медичних установ – придбання обладнання для діагностики слуху у немовлят. У спортивній сфері декілька проєктів – ремонт даху на стадіоні Металург, створення системи вентиляції у залі для кікбоксінгу, популяризація тенісу.

Традиційно подають проекти комітети мікрорайонів – на Цветметі хочуть відремонтувати кімнату для прийому платежів для «Бахмут-Води», на Східному мікрорайоні думають про збереження тренажерів – хочуть встановити паркан.  

Щоб ознайомитись зі всіма заявками перейдіть за посиланням.