Main menu

DSC03109 9ca90Про це говорили на міжнародному форумі, що відбувся на тому тижні в Сєверодонецьку.  За два дні роботи представники міст Донецької та Луганської областей ділилися досвідом залучення громадян до прийняття рішень в громаді за допомогою smart-city, посилення участі молоді в управлінні містом та удосконалення процесів бюджетування.

Міжнародні учасники з Польщі, Німеччини та Нідерландів приєднались дистанційно.

Про втілені інструменти smart-city та наскільки активно їх використовують бахмутяни розказала Світлана Кудрявих начальник відділу внутрішньої політики.

Про досвід роботи громадських організацій стосовно розвитку інструментів демократії та їх популяризації серед мешканців розповіла Олена Щекодіна член ради ГО "Бахмутська Фортеця".

Про успішний досвід участі представників молоді в управлінні містом розказала Єлизавета Портнова та Аїда Українець члени молодіжної ради.

DSC03092 fc45b

DSC03099 32531DSC03119 81c4cПредставники місцевого самоврядування та громадські діячи з Польщі, Німеччини та Нідерландів розповіли про свої досягнення.

Під час спільних дискусій виникло багато питань - як зі сторони українських учасників, так і зі сторони міжнародних представників. Домовились, що під час зустрічі в польських, німецьких та голландських містах, українські учасники отримують докладні роз'яснення та на власні очі побачать як працюють представники самоврядування з громадою в європейських містах, яким чином підвищують активність та залучають до роботи в управлінні міст мешканців, як отримують спільні гарні результати та виховують один у одного відповідальність за вчинки.   

Міжнародний форум відбувся завдяки реалізації програмі "Демократичне врядування у Східній Україні" (DG-East), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку