Main menu

Opalennya 776e5Станом на сьогоднішній час бахмутяни заборгували майже 138 мільйонів гривень за теплову енергію. В свою чергу бахмутський теплопостачальник винен "Нафтогазу"  140,4 мільйона гривень за газ.

На жаль, заборгованість за тепло від населення Бахмута не падає. Не дивлячись на власні борги та заборгованість від споживачів ТОВ "Бахмут Енергія" продовжує працювати, готується до наступного опалювального сезону 2020-2021. На це потрібні гроші - для виплати заробітної плати, податків, оплати енергоносіїв.

Снимок 61ca3"Окрім постійних оголошень, що ми розвішуємо на будинках, та й ще намагаємось використовувати різні їхні форми - просити, попереджати, наше підприємство веде і претензійну роботу. Так, станом на сьогодні в судах розглядаються справи на загальну суму 72 мільйона гривень. Добровільне погашення склало 17,8 мільйона гривень від населення. 23,7 мільйона гривень  знаходиться у виконавчій службі, але лише 10% - 2,7 мільйона гривень погашається за допомогою цієї служби", - розповів Сергій Логвінов, заступник директора ТОВ "Бахмут Енергія".

Логвінов додав, що позови подаються на боржників незалежно від суми боргу - як тільки людина не сплачує два місяці поспіль відразу йдуть в суд. Навіть судові збори не зупиняють, хоча ці кошти потрібно вилучати з обороту ппідприємства.

Снимок1 5cbe7

Станом на 21 липня 2020 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 45,2 млрд грн.