Main menu

original 93b67 0a1b4Бахмутяни в новому опалювальному сезоні 2020-2021 будуть оплачувати рахунки за новими тарифами, причому вони будуть нижче у порівнянні з минулим. А ось мешканців Часового Яру попереджають про зріст тарифів на опалення.

"Згідно з Постановою КМУ №467 всі теплопостачальники зобов'язані перерахувати тарифи. В майбутньому опалювальному сезоні тарифи на централізоване опалення будуть нижче, у зв'язку з падінням цін на газ. Зміни надають нам право враховувати в тариф обігові кошти, що не перевищують 2% собівартості теплової енергії. Це буде така "страховка" для нас, бо цього разу ми один раз затвердимо тариф на сесії Бахмутської ОТГ і не будемо перераховувати кожного місяця, у зв'язку з коливанням ціни на газ", - розказує Сергій Логінов заступник директора ТОВ "Бахмут Енергія".

газ 524f5

Повний текст Постанови тут

В Часовому Ярі також з'явились оголошення щодо перерахунку тарифу. Але на офіційному сайті ОКП «Донецьктеплокомуненерго», який є одним з постачальників теплової енергії для населення в місті, є інформація про можливий зріст тарифу.

тариф 08fe8

Детальна інформація як розраховувався тариф для мешканців Часов Яру тут