Main menu

IMG 1351 67729 616e0Захід планують провести восени, зараз набирають команду волонтерів, які готові допомагати команді проєкту в організації фестивалю. Як долучитися та що готують для мешканців організатори дивіться в матеріалі.

Нагадаємо, що фестиваль з «З країни в Україну» вже був у Бахмуті два рази – влітку 2015-го та 2016-го року. Втім на Донеччині він не переривався всі шість років у різних містах Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» влаштовувала масштабні культурно-просвітницьки події.

«Місією фестивалю – є сформувати сприйняття нової української ідентичності в малих містах України, а ціль полягає у відкритті України як однієї із найрізноманітніших культурних країн світу своїм громадянам, та показати її розвиток в розбудові технологій, суспільства та бізнесу. Контент фестивалю розкриває традиційну і сучасну українську культуру, презентує розвиток українського суспільства – традиційні ремесла і майстер-класи, винаходи і стартапи, громадські ініціативи, лекції, вечірній концерт», - зазначає керівник фестивалю «З країни в Україну» Віталій Христевич.

Допомагають київській команді організовувати заходи місцеві активісти, які попередньо проходять навчання в Академії фестивалю. Академія – це системне короткотривале навчання, яке допомагає пізнати тонкощі взаємодії у команді, навчитися співпраці з місцевою владою та отримати навички створення розважальної програми заходу.

Тьюторами виступають провідні українські event та комунікаційні менеджери, телеведучі та актори, представники бізнесу. Безперервне навчання триває декілька місяців, під час нього команди отримують завдання, які допомагають краще пізнати процес створення масових подій. Результатом стає власна розроблена концепція заходу та організований фестиваль у відповідному місті.

Відмінністю цього року в проведені Академії є те що вона буде проходити онлайн (через пандемію COVID 19) Вже зараз головний офіс проводить набір представників громадськості для формування регіональних команд.

Стати частиною фестивальної родини можна, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/RYxmPSgtJSzt9dM89

Набір команд для онлайн Академії триває до 8 червня 2020 року!

У 2020 році фестивалі будуть проходити у вересні та на початку жовтня. Міста проведення фестивалів: Слов’янськ, Краматорськ, Мирноград, Станиця Луганська, Старобільск, Сватове, Дружківка, Костянтинівка, Бахмут та Маріуполь.