Main menu

unnamed cfcc2З вересня минулого року запрацювала сімейна форма навчання. Раніше за індивідуальним графіком діти навчались за поважними причинами, тепер можна за бажанням. Учні все одно залишаються закріпленими за школою, до того ж, в сьогоднішніх умовах така форма навчання дуже доречна.

“Мій син зараз навчається у п'ятому класі, а ще займається спортом, музикою, відвідує різні конкурси, і просто не встигає. Також, я помічаю, що зараз вчителя не встигають за швидкістю розвитку своїх учнів. Тому у мене виникла ідея перевести свого сина на сімейну форму навчання, пізніше я запропонувала і всім бажаючим майбутнім учням 1-2 класів”, - розповідає Оксана Кравець, голова ГО “Жіночий соціальний еколого-правовий центр”.

Це зовсім нова форма освіти в країні, і поки її сприймають з опаскою. Але в умовах карантину, для дітей, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях, для дітей, які крім загальної освіти здобувають додаткові знання і потребують багато вільного часу - це гідна альтернатива. А ще за такою формою можна зробити акцент на більш необхідніх предметах.

77289835 711378886355755 1215707475433488384 n a5a69Звертатись можна за телефоном: 0506216747 та на сторінку ФБ Оксани Кравець

“Обов'язково залишається базовий пакет - це українська мова та література, історія, математика, інші предмети обирає учень за бажанням та потребою. План навчання складає та школа, за якою закріплений учень. По закінченню навчання, школа видає свідоцтво, якщо дитина хоче повернутись на звичайну форму, це також можна зробити. Поки в нашій громаді така одна - Іванівська школа”, - розказує Кравець.

“Мені дуже цікаво це спробувати. Це зовсім новий формат для нас, ми будемо складати індивідуальну програму для учня, я розумію, що це додаткове навантаження для колективу, але якщо батьки та діти хочуть, то чому б ні? До того ж, я спілкувалась з колегами з інших міст, де вже працює така форма, і з батьками, які перевели дітей на сімейне навчання, і вони кажуть, що це цікаво, по-іншому, але, особливо, батьки, дуже задоволені форматом”, - говорить Олена Козаченко, директор Іванівської ЗЗСО. 

Більш детальніше про сімейну форму навчання можна почитати тут: https://mon.gov.ua/ua/news/vidpovidi-na-top-15-najposhirenishih-pitan-batkiv-pro-individualnu-formu-navchannya-v-shkoli-rozyasnennya-mon

Оксана Кравець оголосила набір для учнів 1-2 класів в сімейну форму навчання, заняття будуть проходити в приміщенні її громадської організації, що розташоване в районі Забахмутки. Вже почали дзвонити бажаючі. Навчання буде платним - близько 2500 гривень на місяць, наповнюваність класу не більше 5-ти учнів.