Main menu

1580311252 online f437dМіністерство освіти планує закріпити дистанційне навчання на законодавчому рівні  і продовжити таку форму надалі - такі чутки все активніше обговорюють батьки он-лайн і оф-лайн. Чи існують на сьогодні передумови того, що дистанційне навчання стане основним у майбутньому навчальному році, ми запитали у в.о.начальника відділу освіти Оксани Карпець.

На сайті Президента вже з’вилась відповідна петиція, де автор просить не ухвалювати закон про дистанційну освіту. За три дні петиція набрала майже чотири тисячі підписів.

678 ece5a

«На сьогодні не йдеться про те, щоб переходити на дистанційне навчання. Говорилося про те, що треба закріпити законодавчо існування єдиної он-лайн платформи. Бо ви знаєте, що кожне місто впроваджувало свої засоби», - підкреслила Карпець.

Освітяни згодні з тим, що треба прописати функціонування такої форми навчання, щоб на випадок майбутніх карантинних заходів упорядкувати цей процес.

Доречи цей навчальний рік закінчується 29 травня, свято останнього дзвоника відбудеться он-лайн. Кожна школа вирішить сама яким чином будуть вітати випускників та дякувати педагогам.

Читайте також: