Main menu

фінанси 27865Пільги на податки, які були введені Верховною Радою на період карантину для підприємств, зменшили міський бюджет в березні на шість мільйонів гривень. Оскільки не був сплачений податок на землю, нерухомість та на єдиний податок не виконані планові надходження.

Про це повідомив міський голова Бахмута Олексій Рева під час відеозвіту «Підсумки місяця з Олексієм Ревою (квітень 2020 рік)».

У Донецькому регіональному відділенні Асоціації міст України повідомили, що така складна ситуація склалася по всій Україні. Місцеві бюджети витримують суттєве навантаження.

Кожне місто витрачає додаткові кошти на подолання пандемії COVID-19. В Бахмуті вже витратили 1,8 мільйони гривень, у Краматорську станом на 1 травня  майже 5,5 мільйонів на боротьбу із запланованих 19,5 млн грн, а Слов’янськ – понад 3 млн грн із запланованих 5 мільйонів. Маріупольська міська рада виділила з місцевого бюджету 17 млн грн для того, щоб у період карантинних заходів підтримати найбільш вразливу частину населення – людей похилого віку. 

Нагадуємо, що при перегляді Державного бюджету на 2020 рік Верхоіна Рада виключила з нього субвенції громадам на розвиток сільських територій, за рахунок цього в Бахмутські громаді втратили 3,5 мільйони гривень.