Main menu

VELIKDEN PERShA ZAGALNA FOTO 50cc8В церквах московського патріархату будуть справляти служби з обмеженням кількості вірян у приміщенні та дотриманням дистанції під час освячення. Причастя не відміняють, але будуть використовувати одноразовий посуд. За освяченням буде спостерігати поліція, але втручатися в обряди не будуть.

Обряд причастя, під час якого віряни п’ють вино з однієї ложки ніхто не забороняв, якщо його будуть виконувати поліція втручатись не буде – не мають повноважень. Про це повідомили в прес-службі Бахмутського відділу поліції. Поліцейські будуть слідкувати за дотриманням карантинних вимог – наявності масок, дотриманні дистанції, підтримання громадської безпеки, запобіганню скупченню.

Благочинний православної церкви московського патріархату Бахмутського округа отець Сергій Дворянов закликає святкувати Великодень вдома, але забороняти службу не буде.

Він також повідомив Громадському медіапорталу, що справляти святкову службу церкви православні церкви московського патріархату Бахмута і району будуть у колі найближчих вірян, з 13.00 до 18.00 в суботу на подвір’ї будуть освячувати паски під наглядом поліції з дотриманням санітарних умов.

Парафіянка храму Святого Феодора Стратилата Православної церкви України Оксана Болотюк повідомила, що на Великдень відбудеться молебень та освяченя пасок, яке справить отець Володимир з Костянтинівки. Обряд буде короткий з мінімальною кількістю присутніх. Потім отець Володимир буде їздити по домам, вітаючи парафіян.

Як повідомляється на офіційній сторінці міськради в Фейсбуці, Бахмутський міський голова Олексій Рева провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів та духовенства щодо обмеження масових релігійних заходів та забезпечення охорони громадського порядку під час святкування Світлого Христового Воскресіння (Пасхи). 

В коментарях під постом про зустріч міського голови, представники міськради повідомили, що причастя буде відбуватись з однора

зового посуду і серветок.

38 0d3f5

90 788bb