Main menu

78d0aff5ea1a df6a1На сьогодні випадків зараження  коронавірусом в нашому місті не встановлено. Поки тестів на визначення цього захворювання в Бахмуті немає, але в найближчий час вони повинні з'явиться. Кількість захворілих на ГРВІ не збільшилась.

"Поки ми не маємо тестів на визначення коронавіруса, але чекаємо їх надходження. У разі підозри, ми направляємо аналізи крові до Києва, але хотілось би мати можливість ближче проводити тести. В Маріуполі, доречи, з'явився апарат для ПЛР-діагностики, який дозволяє виявляти різні інфекційні захворювання. Поки він єдиний в області", - розповіла Світлана Шабаліна, головний лікар КНП "ЦПМД".

Також Світлана Шабаліна додала, що захворілих людей на ГРВІ не збільшилась, це підтверджує, що карантин працює.  

Нагадаємо, що всього в Україні захворіло на коронавірус 5 осіб,  всього 94 підозри було отримано, з яких 80 - не підтвердилось, 9 - зараз перевіряється.

На сайті Центру первинної медичної допомоги Бахмута з'явився розділ присвячений захворюванню коронавірусу, де можна знайти всю актуальну інформацію та поради, як уберегтися від захворювання. Також Світлана Шабаліна додала, що в найближчий час з'явиться гаряча лінія в Бахмуті, куди можна звернутись у разі підозри захворювання на коронавірус, яка буде працювати до 20.00.