Main menu

66 6cde1Взяти участь в опитуваннях, що створюють відділи та управління Бахмутської міської ради, щоб почути та врахувати думку мешканців громади, можна зареєструвавшись на платформі через електроний цифровий підпис або через банк ID. На консультацію вже виставили Стратегію розвитку Бахмутської громади до 2027 року і шість опитувань.

Якщо передивитись результати опитувань і порівняти кількість голосів з кількістю переглядів, то можна побачити низьку активність користувачів. На одному з опитувань зі 137 користувачів проголосували тільки 10. Невже мешканців зовсім не цікавить питання розвитку громади, чи вони не вірять в те, що їх думка буде врахована?

57 2b7b3

Начальник відділу внутрішньої політики Світлана Кудрявих вважає, що процес участі ускладнюється потребою реєстрації. ЕЦП мають не так багато людей, хтось взагалі ще не розібрався з можливістю зареєструватись через банківську картку.

Ми провели експеримент, насправді, якщо у вас є кабінет клієнта банку Приват-24, на це можна витратити декілька хвилин. Нам прийшлося увійти в свій кабінет і через електронну пошту підтвердити реєстрацію. Все дуже просто долучайтесь!

Зараз на сайті електронної демократії DEM можна залишити коментарі по проекту Стратегії розвитку Бахмутської громади, визначити ефективні форми участі громадян у місцевому самоврядуванні та контролю за виконавчими органами, відповісти на питання по символам громади та Дню громади. Заходьте, реєструйтесь, голосуйте!

59 6cbcb

58 27c9e

61 dbb3e

60 748cc

63 94009

62 3e87e

65 dcb7c

64 02e72