Main menu

Міський голова Бахмута дав доручення перерахувати тариф на воду в сторону зниження

86183752 187943795892485 7609367741274783744 o 8e005Повідомлення про те, що міський голова Бахмута Олексій Рева розкритикував дії керівництва підприємства, щодо розрахунку тарифу і дав доручення у найкоротші терміни переглянути економічне обґрунтування тарифу, з‘явилось вчора на сторінці Бахмутської міської ради в Фейсбуці. Ми попросили в прес-службі міськради пояснити, чому така увага до цього питання з‘явилась після затвердження тарифу, а не до подання данних на його ухвалення, і яким чином розцінювати заяву заступника міського голови Олександра Стрющенко, яку він зробив до НКРЄКП, про те що Бахмутська міська рада вважає тариф економічно обґрунтованим.

Таким чином складається враження, що існують дві різні міських ради – одну представляє заступник, одну мер. В прес-службі Бахмутської міськради кажуть, що не вбачають тут ніякої непослідовності або неузгодженості. Як заступник міського голови Стрющенко мав право виступати від імені Бахмутської міської ради.При цьому міський голова висловив особисту думку, коли він побачив динаміку по міським радам Донецької області, то виник сумнів в економічній обґрунтованості тарифу.

«На засідання НРЄКП Виступав профільний заступник міського голови з ЖКГ, який і займався цим питанням. Але коли виник такий тариф і коли порівняли з тарифами в інших містах, враховуючи скільки було вкладено в розвиток підприємства, міський голова побачив не використані резерви. Тому надав доручення перерахувати тариф, використати ресурси і подати документи на перегляд", - пояснив прес-секретар Бахмутської міськради Сергій Калашніков.

Коментарі ми отримали, але залишилось багато питань. Якщо тариф знизять, значить дійсно є ресурси і керівництво комунального підприємства "Бахмут-Вода" нас обманює чи не хоче працювати без тиску зверху? Або, якщо тариф змінять, для керівництва підприємства  важливіше догодити міському голові аби підтримати його рейтинг, аніж ефективно вести господарську діяльність і заганяти підприємство в борги? А до чого взагалі нам цей національний регулятор, який нічого не перевіряє, не заглиблюється в принцип утворення собівартості, якщо тариф встановлюється в ручному режимі міським головою?

Нагадаємо, що з 5 лютого вступив в дію новий тариф "Бахмут-Води" на водопостачання і водовідведення 38, 56 гривень. Чому вода так суттєво подорожчала, ми дізнавались на підприємстві.