Main menu

unnamed 6bc1cНа найближчі дні, з 12 лютого, синоптики прогнозують в Донецькій області погіршення погодних умов. Очікується сильний вітер до 20 метрів на секунду, місцями мокрий сніг з дощем. Негода може призвести до обриву дротів електропостачання. ДТЕК Донецькі електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки.

Фахівці компанії продовжують посилене чергування, щоб попередити пов'язані з негодою відключення і ліквідувати можливі аварії. За прогнозами синоптиків, в регіоні можливі значні опади і штормовий вітер поривами 15-20 м / с.

У зв'язку зі складними погодними умовами можуть статися обриви ліній електропередач. ДТЕК Донецькі електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • •при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі
  • •не наближатися до обірваних дротів ближче, ніж на 8-10 метрів і ні в якому разі не торкатися їх
  • •не  робити ремонт в електроустановках

При виявленні обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляйте про це у кол-центр енергокомпанії (0629) 450 473, (099/096) 4 500 473. Крім того, можна залишити повідомлення в Фейсбук - на офіційній сторінці ДТЕК Донецькі електромережі, де команда операторів 24/7 приймає і обробляє заявки клієнтів.

Нагадаємо, з 5 по 7 лютого фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили енергопостачання 91 населеного пункту, 774 трансформаторних підстанцій та 67 ліній електропередач, постраждалих в результаті негоди.