Main menu

5 31797Таку петицію зареєстровано на сайті міськради, ініціатором виступила Оксана Болотюк. Вона пропонує вулицю Горького, на якій вбили Артема, назвати його ім'ям.  Петицію зареєстрували 11 грудня, її вже підписали майже 50 осіб. Ми запитали в депутатів чи готові вони підтримати цю пропозицію.

"У зв'язку із вагомим внеском Мирошниченка Артема Миколайовича у розвиток Бахмуту, його тривалою волонтерською діяльністю, активною допомогою українським військовим просимо громадськість підтримати ініціативу перейменування вулиці, на якій Артема фактично вбивали. Тією вулиці, яку Артем побачив останній раз в житті" - так обґрунтувала свою ініціативу Оксана Болотюк.

Секретар Бахмутської міськради Світлана Кіщенко не озвучила своєї власної позиції, лише повідомила, що рішення буде прийматись, якщо петиція все ж таки набере потрібну кількість голосів.

Проголосувати за петицію можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/bahmut/Petition/View/90

Якщо виникнуть труднощі у підписанні петиції, то ви можете скористатись алгоритмом дій, який журналісти порталу "Бахмут IN.UA" розробили. Він знаходиться тут: https://bahmut.in.ua/novosti/v-artemovske/2762-lajfkhak-yak-obijti-sistemu-ta-zareestruvati-petitsiyu-v-bakhmuti

Ми також попросили прокоментувати свою позицію щодо перейменування депутата міськради, колишнього голову міської організації «Партія Регіонів» Олександра Шинкаренко.

«Я буду думати, тільки сьогодні дізнався про цю ініціативу. Якщо це гідна людина, то можливо я підтримаю. Але питання треба вивчати, я не знав цієї людини, буду дізнаватись, радитись з виборцями», - каже Шинкаренко.

Ми знайшли депутата, який готовий голосувати за таке рішення – це Валерій Слєсарєв. Ось так він пояснив свою позицію:

«Мовне питання для мене не головне, але в нашому місті не так багато таких волонтерів, які активно проявили свою позицію, допомагали військовим, плели сітки».

До кінця збору підписів залишилось 28 днів.