Main menu

6 7e9f7Про те, що є певні труднощі з авторизацією та підписанням петицій на офіційному сайті Бахмутської міськради знають і представники місцевого самоврядування, і громадськість. Але, виявляється, що можна "обійти" систему, без проблем зареєструватись, внести свою петицію чи підтримувати ініціативи інших громадян.

Недавно ми писали, що бахмутяни, які реєструють свої петиції, мають певні труднощі. Так, Джулія Морозова при реєстрації петиції про будівництво громадського туалету, витратила на це більше години. Ті бахмутяни, які хотіли підтримати її ініціативу, навіть не змогли цього зробити, бо просто не увійшли в систему. Але секретар міської ради Світлана Кіщенко стверджує, що все відмінно працює.

Читайте також: "Як в Бахмуті можна зареєструвати та підписати петицію?"

Тетяна Ягупова головний фахівець по роботі зі звернення громадян загального відділу Бахмутської міськради говорить, що знають про проблему та ведуть листування з модераторами системи.

"На петицію Віктора Буслова про проблеми роботи системи, яка не набрала відповідну кількість голосів, ми відповіли, що звернулись до модераторів системи та чекаємо від них результатів. Вони ведуть роботи стосовно спрощення її функціонування ", - сказала Тетяна Ягупова.

Що мається на увазі "обійти" систему?

Нещодавно відбулось спілкування громадськості з Сергієм Кареліним, який працює координатором Платформи електронної демократії, саме там, де і розташована система бахмутськиї петицій.  Надаємо покроковий алгоритм, як треба користуватись єдиною системою електронних петицій. Якщо ви звикли користуватись системою через офіційний сайт Бахмутської міськради, то починайте з кроку №1, але можна відразу перейти до кроку №3.

КРОК 1: переходите за посиланням: http://artemrada.gov.ua/petition

1 11a40

КРОК 2: переходите за посиланням: https://e-dem.in.ua/bahmut

2 0adc0

Тут не треба використовувати кнопки "Увійти" або "Зареєструвати"

КРОК 3: переходите за посиланням: Платформа електронної демократії  - https://e-dem.tools/

3 70442

4 69f09

І саме тут вже використовуєте кнопку  "Авторизація"

5 f771fТут можна обрати механізм реєстрації: через різні банківські установи, електрону пошту, Фейсбук

ПЕРЕВІРЕНО!     ДІЙСНО ПРАЦЮЄ ШВИДКО ТА ПРАВИЛЬНО!