Main menu

image 5aa57f550e57d4.56317370 095aa"Молодь UA" така назва молодіжного нового центру, який буде працювати в селах Зайцеве, Вершина, Весела Долина. На створення центру було виділено 400 тисяч гривень з державного бюджету, на умовах співфінансування з Бахмутською ОТГ. Послугами центру зможуть скористатись 240 молодих людей, що проживають в селах.

"Ми провели опитування серед нашої молоді, та зрозуміли, що такий центр вкрай потрібен. Дійсно, молодь зараз майже весь час проводить в гаджетах, а так вони зможуть спілкуватись між собою, там будуть різні розвиваючі ігри, комп'ютери, телевізор, комфортні меблі", - розказав Олександр Пономаренко, в.о. старости в селах Зайцеве, Вершина, Весела Долина.

На отримані фінансові кошти з державного бюджету - 200 тисяч гривень та 200 тисяч гривень з бюджету Бахмутської ОТГ провели ремонт та обладнали приміщення. Якщо встигнуть закінчити всі розрахунки з постачальниками, то молодіжний центр відкриють в цьому році. Всі необхідні документи затверджені на сесії депутатами Бахмутської міськради.