Main menu

Реформа 231efЗвіти тепер здають і аналізують в електронному форматі, що спростило життя підприємствам і дозволило зменшити навантаження на Управління статистики та позбавитись регіональних підрозділів. Районних і міських відділів більше не буде, тепер система статистики складається з двох рівнів Держстат і обласні управління.

 

 Про це громадському медіапорталу повідомили в Головному Управлінні статистики в Донецькій області.

В даний час Держстат розробив нову організаційну структуру територіальних органів державної статистики. Така структура запроваджує процесно-орієнтований підхід до вироблення статистичної інформації. Організація статистичної діяльності відбувається відповідно до адаптованої версії Загальної моделі статистичних бізнес-процесів. Це дозволяє забезпечити належний рівень виробництва офіційної статистики на регіональному рівні.

Підсумки роботи органів державної статистики за останні роки свідчать про зменшення навантаження на респондентів і співробітників територіальних органів Держстату. На даний час більшість звітів подаються респондентами в електронному вигляді. Таким чином, нові види і методи збирання та обробки інформації дають можливість переходу на дворівневу систему збирання, аналізу та поширення статистичної інформації, тобто без відокремлених підрозділів.