Main menu

25 fb7baДва документи винесені на Громадські слухання, що відбудуться 11 грудня. Навіщо треба розділяти місто на зони і які екологічні ризики визначені для нашого міста, читайте в матеріалі.

«В нас на сьогодні є Генеральний план, який визначає розвиток територій в місті. План зонування території покликаний встановити вимоги до цих територій та допустимі види використання. Наприклад, в нас є три гектари землі і там ми розміщуємо громадську забудову, припускаємо, що тут в нас можуть бути супутні торгівельні об’єкти, це створить комплексність підходу, щодо освоєння території. План зонування створюється з урахуванням потреб міста. На сьогодні постає питання, що громадяни в житлових будинках планують розвивати свій бізнес, але ніде це чітко не визначено, а план зонування дає можливість запланувати торгівлю в житлових забудовах як супутній вид використання. Це безумовно створить зручності для мешканців та дозволить розвиватись малому та середньому підприємництву», - пояснила начальник Управляння муніципального розвитку Наталя Отюніна.

«Перш за все ми хочемо щоб нас вислухали, по-друге, якщо будуть якісь цінні пропозиції, які не будуть іти в розріз з Генеральним планом ми також будемо розглядати їх і в разі відповідності законодавству будемо розглядати», - додала Отюніна.

У звіті про екологічну оцінку проаналізовано вплив різних факторів на розвиток міста і здоров’я населення. Загалом пояснювальна записка включає в себе більше тридцяти сторінок, ми наводимо декілька скрінів з проміжними висновками.   

22 5541f

23 4757024 0cd5bГромадські слухання відбудуться наступної середи, 11 грудня о 11.00, в приміщенні БМЦКіД ім. Є.Мартинова (клуб ветеранів) - м. Бахмут, пл. Свободи,1. На розгляд буде представлені проекти містобудівної документації: «План зонування території міста Бахмут Донецької області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Щоб прийти підготовленим на Громадські слухання, ознайомитись з документами можна на сайті Архітектури і містобудування. Роздрукований варіант є в холі Бахмутської міської ради.