Main menu

5 8fe29До того ж судове засідання проводилось закрите, навіть батькові та рідному брату не дозволили залишитись в залі суду. Під час розгляду суддя Олександр Любчик запропонував підозрюваному перекладача на російську, а його захиснику ставив уточнюючі запитання - в якому способі проводити засідання.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 29 листопада був жорстоко побитий відомий волонтер та патріот Артем Мирошниченка.

Суддя Любчик зачитав права підозрюваному 16-ному Барабашу та запитав чи потрібен йому перекладач з української на російську мову. Хлопець не зміг зрозуміло відповісти, його захисник Коломієць сказала, що він розуміє українську, але відповідати буде російською.

Доречи, вона також розмовляла російською. Коломієць заявила про клопотання:

«Учитывая, возраст моего подзащитного и то, что его вина еще не доказана, то, что в зале находится большой объем людей, и это может повлиять на его показания и психику... Поэтому я заявляю ходатайство, в связи с тем, что возражаю против ведения таким способом судебного заседания, а именно с применением технических средств, непонятно кто снимает, куда потом будет выкладываться. Поэтому категорически возражаю», - говорила Коломієць.

5 8fe29

6 9b3d2«Зрозуміло. Уточнююче запитання: «Ви просите що, щоб проводилось закрите судове засідання?» - запитав суддя Любчик.

Тобто, захисник не змогла сформулювати, суть свого клопотання, але суддя допоміг їй в цьому.

Інші сторони процесу – прокурор Світлана Сагайдачна, приємний батько Сергій Смош, відповіли, що залишають клопотання на розгляд суду. Суддя, запитуючи у підозрюваного, сказав:

«Ви підтримуєте захисника чи у вас є якась інша позиція?»

«Підтримую», - відповів підозрюваний.

Але і після цих слів, суддя ще раз сказав:

«Ви просите закрите судове засідання, так?»

В результаті, суддює було вирішено вести закрите судове засідання. На прохання брата та батька залишитись в залі суду, їм не дозволили.

Засідання тривало декілька годин, потім суддя знаходився довго в дорадчій кімнаті, і вже майже о 23.00 годині оголосили запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт.

Снимок e41c2

В коридорі весь цей час очікували родичі Артема Мирошниченка, друзі, близькі, просто небайдужі громадяни Бахмуту.

73322424 687772441750059 884665913247268864 n 4b872

Неповнолітній злочинець – Микола Барабаш, студент педагогічного коледжу.

Виходячи із залу засідання, він не опустив очей, посміхався та скалився на присутніх.