Main menu

safe image a40d2Артем знаходиться у лікарні, після операції поки ще не отямився. Подія відбулась у п'ятницю ввечері  - два підлітки в алкогольному стані вирішили спробувати на чоловікові свої сили та жорстоко побили, кинувши його на вулиці, самі втекли. Обох вже арештували, сьогодні буде суд, на якому їм оберуть запобіжній захід.

О дев'ятий ввечері брати Артем та Сергій Мирошниченко розійшлися в центрі міста, в районі Забахмутки, по вулиці Горького Артема наздогнали два підлітки та почали його бити. О 23.00 ночі батьки звернулись до поліції. 30 листопада, в обід наступного дня злочинців взяли під варту.

"Два хлопця: одному 16-ть років, раніше не судимий, другому - 17-ть років, судимий за пограбування, має умовний строк, який ще триває, напали на Артема. Один з них бив його ногами та руками по голові та тулубі. Потім Артема кинули головою о плитку та перетягнули з тротуару на узбіччя. Самі втекли. Тілесні ушкодження наносив той, що молодший, він займається боксом та боями без правил, другий просто стояв та дивився", - розказав сьогодні на брифінгу Ярослав Межений в.о. начальника Бахмутської поліції.

IMG 9213 be935

IMG 9214 5b2efIMG 9216 b3dbaIMG 9218 2e391В залі були присутня вся громадськість Бахмуту, журналісти, його брат Сергій. Всі дуже обурені тим, що трапилося.

Межений додав, що як тільки дізнається у котрій годині сьогодні відбудеться судове засідання, на якому будуть обирати запобіжній захід, відразу повідомить громадськості.

"Треба, щоб громадськість була на суді. У зв'язку з тим, що фігурант раніше не судимий, можливо йому оберуть домашній арешт, але ми з прокуратурою будемо наполягати на арешті", - сказав Межений.

Відстежити маршрут Артема та злочинців допомогли публічні та приватні камери відеоспостереження.

Також Ярослав Межений обіцяв надати інформацію про тренера одного з злочинців, щоб громадськість могла поспілкуватись з ним, як навчають підлітків, що вони з такою жорстокістю вбивають звичайних людей.