Main menu

951805 pro zruchnosti na respublitsi biotualeti dush i baki dlya sortuvannya smittya 1dca2Для мешканців та гостей міста нижній парк - популярне місце відпочинку, а найближчий туалет лише в центрі. Раніше працював приватний туалет, коли працювало кафе "Райський уголок". Власник мобільної кофейні також обіцяв встановити біотуалети, але поки вони відсутні. Одна з мешканок зареєструвала петицію саме на цю тему - встановлення мобільного санітарного модуля.

Джулія Морозова відвідувала тренінги по громадській активності, по складенню громадського бюджету, створення проєктів і на одному з них у неї народилася ідея створення громадського туалету в нижньому парку.

"Це не зовсім моя ідея - після тренінгів я звернулась до своїх колег, друзів через соціальні мережі та запитала, що для них важливо зробити у рідному місті. Прозвучало багато різних пропозицій, але вирішили зупинитись на цієї - встановлення громадського туалету в нижньому парку", - розповіла Джулія.

петиу 5d949

Щоб підтримати петицію "Створення зручності для відвідуючих у міському парку" перейдіть за посиланням: http://artemrada.gov.ua/petition.

На тренінгу, який проводила ГО "Агенція сталого розвитку" в рамках проєкту "Відкрий своє е-врядування: Будь SMART!" дана ідея була оформлена в петицію та зареєстрована на порталі петицій.

"Доречи, коли реєстрували петицію витратили майже годину - то не могли зареєструвати електрону адресу, то пароль не приходив. Але все ж таки дійшли до кінця і зараз петиція на стадії збору голосів у підтримку", - додала Джулія.

"Петиція про петицію", ініціатором якої був Віктор Буслов, щоб перевірити роботу сервісу, так і не набрала необхідну кількість голосів. З якої причини невідомо - чи громадськість у місті не активна, чи сервіс погано працює.

кищ d4f23

кище4 4d411Перевіримо цього разу, як бахмутяни будуть підтримувати ідею про створення громадського туалету - це ж дійсно потрібно у місті. Може тоді представники місцевого самоврядування звернуть увагу на існуючу проблему.

А про наміри встановлення біотуалетів ми запитали саме у власника мобільної кофейні, яка розташована в нижньому парку. 

"Від своїх планів я не відмовляюсь, біотуалети будуть встановлюватись у нижньому парку, а якщо органи місцевого самоврядування допоможуть у виділенні та оформленні землі, то й стаціонарні зможу розмістити", - сказав Володимир Чередніченко.