Main menu

61817063 431687950989436 6297291086733770752 n 332x407 7c77bНа жовтневій сесії депутати не підтримали проєкт рішення щодо нового складу присяжних, бо стала відома інформація про родинні зв'язки одного з майбутніх присяжних з головою Артемівського міськрайоного суду та його ж причетності у ДТП з летальним результатом.

"При розгляді проєкту рішення на постійних комісіях ми запропонували виключити зі списка присяжних Роберта Топузяна, бо наявний конфлікт інтересів. Він знаходиться в родинному зв'язку з головою Артемівського міськрайоного суду та виборцям відомо, що він причетний до дорожньо-транспортної аварії, в результаті якої загинула людина" - надав пропозиції на 134-тому пленарному засіданні депутатів Бахмутської міськради Володимир Захаренко, депутат міськради.

Снимок 7e28e

Читайте також: "Присяжні Бахмуту: хто вони, як працюють, як можна потрапити до їх складу?"

Також він додав, що пропонується включити до списку присяжних Всеволода Сабаєва за особистою заявою.

Кирил Федонюк заступник начальника юридичного відділу Бахмутської міськради пояснив, що вважати винною людиною можливо лише за рішенням суду, а таке відсутнє.

"Відповідно до законодавства людина не може бути присяжним, коли має не погашену судимість. Такої у Топузяна немає, та довести що він винен в скоєнні злочину, можна лише за рішенням суду, яке також відсутнє", - сказав Федонюк.

Для виключення зі списку Роберта Топузяна не вистачало голосів, деякі з депутатів просто не голосували - Вікторія Мальована, Володимир Вітязь, Всеволод Сабаєв, Сергій Ситников.

Рішення було прийнято за основу. Зараз знов формується список бажаючих стати присяжними, 23 заяви вже подано. Але, якщо хтось з громадян має бажання виконувати такі функції, то вони мають також подати заяви, бо на груднєвій сесії депутати знов будуть затверджувати присяжних.

Бажаючим звертатись до Бахмутської міськради.