Main menu

IMG 9063 6f65aТа застосував до неї запобіжний захід – домашній арешт, чим частково задовольнив прохання адвокату підсудної та повністю відмовив у клопотанні воєнної прокуратурі. Головкіна зобовязана виконувати певні вимоги суду, але тепер зможе повноцінно ввести громадську діяльність.

Нагадаємо, що суд над заступником голови Бахмутської райдержадміністрації Оленою Головкіною триває майже два роки за підозрою хабаря в особливо великому розмірі, і весь цей час вона знаходилась під вартою, лише влітку цього року вона вийшла на волю.

Вчора на судовому засіданні обвинувачена сторона - воєнна прокуратура клопотала перед судом застосувати запобіжний захід до Олени Головкіної – обмеження волі строком на 60 днів. Пояснювали це тим, що «...перебуваючи на волі, під загрозою тяжкості покарання, маючі всі необхідні засоби та можливості, а також оформлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон, зможе переховуватись від суду, у тому числі за кордоном або на території тимчасово непідконтрольній України.   …у тому числі шляхом використання грошових активів та соціальних зв’язків, незаконно впливати на свідків, а також заявника Ованесова Р.С. та вчинити інше кримінальне правопорушення». (витяг з клопотання воєнної прокуратури – прим.ред.)

IMG 9065 135d4

Адвокат Олени Головкіної Сергй Новиков заперечував:

«Жодні підозри воєнної прокуратури не підкріпляються фактами. Моя підзахисна з’являється до суду за першою вимогою, сумлінно виконує всі вимоги суду. До того ж, якщо обвинувачена сторона має можливі підозри, що моя підзахисна може переховуватись від суду, то воєнна прокуратура повинна надати ці підстави, щоб суд міг їх розглянути, але такого не відбулось».

IMG 9067 3c094

Олена Головкіна також додала, що якщо б вона хотіла сховатись від суду, вона б це зробила, але з моменту, коли її випустили з під варти вона постійно знаходилась в Бахмуті, лише один раз була в Києві.

«З 2015 року я не перетинала межі території тимчасово непідконтрольній України, нерухомість моєї родині, що залишилася на тих територіях, була придбана задовго до, а не для того, щоб поїхати туди сьогодні. Я звертаюсь до суду за першою вимогою, сумлінно виконую всі його вимоги. Лише раз виїжджала з Бахмуту, на три дні, зараз шукаю роботу, бо знаходячись два роки під вартою, мене позбавили навіть можливості стати на облік до Центру занятості», - говорила Олена Головкіна.

Артемівській міськрайоний суд виніс рішення – застосувати до підсудної запобіжний захід – домашній арешт. Головкіна повинна залишатись вдома з 21.00 до 06.00 ранку, здати посвідчення, що підтверджують її особу, стати на облік до поліції, залишати Бахмут лише з дозволу суду. Цей захід буде тривати два місяці. Розгляд справи по суті назначено на 23 грудня.