Main menu

74661784 2539446059469348 5550928313033162752 n 7973dАптечний пункт, що працював в приміщенні стоматологічній лікарні закритий, приміщення вільне, а пацієнтам, щоб купити бахіли чи будь які лікарські засоби для прийому вимушені йти до найближчої аптеки. Це дуже не зручно особливо в зимній період. Чому аптека на працює і коли знову відкриється, дізнавались наші журналісти.

Головний лікар Бахмутської стоматологічної лікарні Володимир Вітязь повідомив, що підприємець, який реалізовував товари через аптечний пункт в стоматологічній лікарні припинив свою діяльність з причини погіршення стану здоров’я. Підприємець повідомив про це заздалегідь і тепер відділ комунальної власності Бахмутської міської ради оголосить конкурс на оренду вільного приміщення. За процедурою коли конкурс відбудеться, новий орендар зробить експертну оцінку приміщення, йому нарахують суму оренди і буде укладений договір. Про це Володимир Вітязь повідомив нам телефоном вчора.

Сьогодні ми звернулись до відділу комунальної власності, там повідомили, що лист, про те, що приміщення вільне отримали тільки вчора і зразу звернулись в стоматологію, щоб отримати додаткову інформацію потрібну для того, щоб через ЦНАП оголосити приміщення вільним і шукати бажаючих взяти його в оренду. На наше питання коли приміщення було звільнено, тобто коли закінчився термін оренди, нам не захотіли повідомляти телефоном, пояснивши, що на всі питання можуть відповісти тільки письмово.

Виходить, що про звільнене приміщення відділ комунальної власності повідомили тільки в день, коли журналісти звернулись за коментарем. Тепер приміщення внесуть в перелік об’єктів, які можуть бути надані в оренду. Оголошення можна буде побачити на сайті міськради і в ЦНАПі. Протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення про намір передати майно в оренду у ЦНАП приймаються заяви про оренду майна. Якщо заяву на оренду подасть одна особа, то договір укладуть напряму, якщо декілька, то буде відбуватись конкурс. Оголошення про конкурс буде розміщено в газеті та на сайті міськради за 20 днів до дати проведення конкурсу. Потім буде проводитись укладання договору, експертна оцінка, розрахунок вартості оренди.

Таким чином, конкретних термінів нам дізнатись не вдалося, враховуючи процедуру, в листопаді нова аптека навряд заїхати не встигне, якщо не буде затримки від балансоутримуча і міськради, то скоріш за все ближче до кінця року.

74661784 2539446059469348 5550928313033162752 n 7973d