Main menu

milo ruchnoyi roboti photo 643e 242edПід час тренінгу «Особливості торгівлі через міжнародну он-лайн платформу Etsy»! починаючі чи досвідчені підприємці, або самозайняті особи, що займаються хендмейдом, народною творчістю або іншими видами рукотворної діяльності  отримають інструкції для продажу власних виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram.

Тренеркою виступає Katerina Vyitkovskaya - засновниця однієї з найбільш численної та дружньої Facebook групи для майстрів «Сотвори свой бизнес!», де майже 15 тис. майстрів з 97 країн світу допомагають один одному з питань міжнародних продажів, ведуча практичного курсу «Прокачай Etsy» та сайту про хендмейд бізнес та Etsy CBIZ.CLUB (за інструкціями з сайту відкрито близько 2000 магазинів, авторський курс з налаштування продажів на Etsy пройшли більше 200 майстрів із різних країн світу).

Катерина Вітковська навчається у провідних світових експертів в області хендмейд-бізнесу і Etsy і з радістю передасть свій досвід вам!

Тренінг відбудеться 13 листопада, початок 11:00. Тривалість 7 годин.
захід відбудеться на базі Центру Дитячої та юнацької творчості, м. Бахмут, вул. Горбатова, 42.
Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/trainingetrade.
Дедлайн реєстрації: 12 листопада 2019.

Проект «Просування мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей через розвиток електронної комерції та використання онлайн-платформ для торгівлі» (E-trade Cхід) реалізує ГО «Український Центр Громадянських Ініціатив «Світло». Проект «E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» реалізується в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».