Main menu

Снимок ca624В Бахмуті та інших містах Донецької області у жовтні та листопаді відбудуться тренінги з просування власного бізнесу в галузі хенд-мейд та крафту через он-лайн платформи. В Бахмуті тренінг планується провести 13 листопада.   

Протягом жовтня-грудня 2019 мешканці Донецької та Луганської областей зможуть долучитися до наших тренінгів! Ми запрошуємо:

🔹 майстрів та підприємців, які добре відомі в своєму регіоні, але б хотіли б навчитися продавати власні вироби більш ширшій аудиторії;
🔹 хендмейдерів та ремісників, які окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках прагнуть навчитися он-лайн продажам і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;
🔹 підприємців-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;
🔹 авторів рукотворної продукції, які хочуть дізнатися нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Ви дізнаєтесь про:
🔹 специфіку продажу власних виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram
🔹 сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку
🔹 доставку та оплату товару
🔹 питання безпеки і збереження, а також взаємодію з митницею

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам – мешканцям контактної зони, компенсуються транспортні витрати. Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням:
▶️ http://bit.ly/trainingetrade
Учасники, які пройдуть конкурсний відбір, отримають листа-запрошення з подальшою інструкцією.

Перші тренінги відбудуться в наступних містах:

🔹 Місто: Дружківка (Донецька область). Локація: ХалваHub. Дата проведення: 11.10.2019. Тренер: Тетяна Герасімова. Тема: особливості ціноутворення на власні вироби. Дедлайн реєстрації: 6 жовтня 2019.

🔹 Місто: Краматорськ (Донецька область). Локація: Вільха. Дата проведення: 15.10.2019. Тренер: Олег Білоногий. Тема: особливості торгівлі на eBay. Дедлайн реєстрації: 6 жовтня 2019.

🔹 Місто: Сєвєродонецьк (Луганська область). Локація: майданчик «Хочу Буду». Дата проведення: 25.10.2019. Тренер: Іван Шевцов. Тема: особливості торгівлі через Instagram та Facebooк. Дедлайн реєстрації: 18 жовтня 2019.

🔹 Місто: Старобільськ (Луганська область). Локація: СТБ City Hub. Дата проведення: 09.11.2019. Тренер: Юлія Павленко. Тема: особливості організації дрібного експорту Укрпоштою. Дедлайн реєстрації: 2 листопада 2019.

🔹 Місто: Бахмут (Донецька область). Локація: Центр Дитячої та юнацької творчості. Дата проведення: 13.11.2019. Тренер: Катерина Вітковська. Тема: особливості торгівлі через Etsy. Дедлайн реєстрації: 2 листопада 2019.

Дата та місце проведення інших тренінгів буде оголошена найближчим часом, слідкуйте за оновленням сайту
▶️ http://www.etrade-skhid.org.ua/ та FB сторінки.

❓ За більш детальною інформацією потрібно звертатися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..