Main menu

food 1 b6d9cМіністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ пропонує змінити державні будівельні норми та облаштовувати у лікарнях та поліклініках кафе. Як в Бахмутському горздраві сприймають нову ініціативу міністерства регіонального розвитку дізнавались наші журналісти.  

Про можливі зміни повідомив на своїй сторіночці у Фейсбуці заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

89 cd989

9780 49fce

Начальник Управління охорони здоров’я Олена Миронова розказала, що можливість обслуговування пацієнтів місцевим кафе вона розглядала декілька років тому. Але в лікарні поки що дотримуються старих норм.

«На сьогодні ми дотримуємось наказу №931, якщо нормативи будуть відмінені замість утримання лікарняного харчоблоку, можливо ми будемо купувати цю послугу у місцевих підприємців. Потрібно порахувати всі затрати - енергоносії, зарплати та інше. Можливо це буде нам вигідніше. Сьогодні немає великої кількості різних меню. Окреме меню маємо для людей хворих на діабет та для післяопераційні пацієнтів, всі інші харчуються загальним меню», - пояснила Миронова.

В горздраві також повідомили, що з бюджету на 2019 рік виділено 1664,6 тис гривень на харчування в Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування. На день витрачають 9-10 грн, на ветеранів сума більша 55-65 грн.

За ці десять гривень пацієнти отримують кашу чи макарони з хлібом і чаєм на сніданок, суп з хлібом на обід. Їжа в теплому вигляді доставляється у відділення і роздається всім бажаючим.