Main menu

18 c2979Спеціалісти з вищою спеціальною освітою сьогодні не охоче йдуть працювати у дитячі спортивні школи, оскільки в загальноосвітних школах та Донецькому училищі олімпійського резерву заробітні плати вищі. Кабмін схвалив рішення про збільшення заробітних плат тренерам дитячих і юнацьких спортивних шкіл на 20-70% з 1 січня 2020 року. Наскільки таке рішення актуальне для Бахмуту, дізнавались наші журналісти.  

Директор Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Бахмутської міської ради Ігор Скирда каже, що брак кадрів існує, в школі чекали, що спортивні тренери з окупованої території його поступово заповнять, але вони пішли працювати в Донецьке училище олімпійського резерву та розійшлись по загальноосвітних школах, бо там можна заробити більше.

«Ми поки не бачили постанови про підвищення, читали тільки новину. У фінансовому відділі Бахмутської міської ради нам порекомендували у витратах на наступний рік врахувати це підвищення. Повідомляється, що Уряд вводить коефіцієнти від 1,2 до 1,7, але як вони будуть використовуватись поки ми не знаємо. Сподіваємось, що це підвищення приверне увагу тренерів до спортивної школи», - розповів Скирда.

Ми дізнались в спортивній школі, що з 1 січня 2019-го року зарплата молодого спеціаліста склала 3471 грн і підвищилась на 300 грн, з 1 січня 20-го - 4080 грн. Для цього треба відпрацювати 24 години на тиждень, тобто мати 4 групи дітей і три тренування на день. Спеціалісти, що працюють вчителями фізкультури в школах можуть тільки підробляти на півставки.