Main menu

33333 350ce 165baДва роки підряд в Бахмуті відбувається проект «Школа юного громадянина». Цієї осені ГО «Бахмутська Фортеця», ГО «Наша гідність» та Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутськоъ міської ради знов планують провести такий проект. Що буде відбуватись в рамках проекту можна дізнатись пізніше, а поки молоді пропонують обрати спікерів, лекторів, тренерів в різних сферах освіти та саморозвитку, які приїдуть до Бахмуту. Опитувальник тут.

«Ідея створення школи юного громадянина виникла у нашого колективу давно, ще в 2015 році. Спочатку ми з колегою, Ганною Боковою, відвідували школи, де розповідали про устрій та роботу місцевого самоврядування. На жаль, ні в школах, ні в ВУЗах про це не розповідають, а це важливо і потрібне, бо кожен з нас має право брати участь в управлінні міста, пропонувати та втілювати ідеї, розвивати рідне місто. Потім на наш «аматорський» проект звернули увагу міжнародні донори – USAID і запропонували фінансову підтримку», - розповіла про історію виникнення проекту член правління ГО «Бахмутська Фортеця» Олена Щекодіна.

анкет e8fe3

Щоб заповнити анкету перейдіть за посиланням.

Більше дізнатись про минулі проекти «Школа юного громадянина» можна тут:

В Бахмуті студенти отримують гроші на втілення мрій

Студенты побывали в кулуарах Верховной Рады

Студенти медичного коледжу пробують себе в ролі «кандидатів» в депутати (Відео)

Доречі, цього разу в реалізації проекту будуть брати участь та проводити певні заходи – саме навчання для молоді, хлопці, які спочатку були учасниками «Школи юного громадянина», а потім створили свою громадську організацію «Наша гідність» та стали ініціаторами створення в місті молодіжної ради .