Main menu

bc6f1417 9aa6 46e2 a00f 16015c7b624d a0160Склад молодіжної ради було затверджено ще на весні цього року, на серпневій сесії затвердять її Положення. Її члени активно займаються громадською діяльністю - так на свято "День Незалежності" бахмутяни зможуть отримати приємні враження від ночі кіно в міському парку.

"Наше місто перше в Донецькій області, де молодь вирішила створити молодіжну раду. До її складу увійшли навіть два підлітки - по 14 та 15 років. Щоб її робота відповідала законодавчим актам на серпневій сесії ми плануємо затвердити Положення. Потім будемо збиратись, обговорювати участь у найближчих святах, плани роботи на осінь-зиму", - розказала Людмила Махничева, начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей.

Ідея створення молодіжної ради виникла після того, як учасники проекту "Школа юного громадянина", який вже другий рік реалізується ГО "Бахмутська Фортеця", Управлінням молодіжної політики при фінансуванні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), змогли відвідати Сумську молодіжну раду, ознайомитись з її досвідом.

Читайте також: "Бахмутська коаліція гостювала у Сумах (Відео)"Бахмутська коаліція гостювала у Сумах (Відео)"

Аркадій Петросян, голова молодіжної ради також розказав про плани роботи.

"Так, ми будемо брати участь у святкуванні Дня міста - організовуємо та підтримуємо ярмарок громадських організацій. А на День Незалежності запрошуємо всіх бахмутчан та гостей міста на Ніч кіно" - розказав Аркадій Петросян, голова молодіжної ради.

Також Аркадій додав, що члени молодіжної ради у вересні обговорять план роботи на рік, а ще мають наміри не лише брати участь та організовувати різні заходи, а й давати рекомендації у розвитку міста для міського голови, депутатів, різних органів місцевого самоврядування.