Main menu

Без названия efedaТаку акцію планують провести Бахмутська міська рада разом з ГО "Еко Бахмут". Вперше вона відбудеться на свято "День міста", потім ще декілька разів в різних локаціях Бахмута. Обміняти можна буде поліетиленові кульки  на бумажні та тканеві торби.

"На день міста ми разом з ГО "Еко Бахмут" встановемо намет та будемо приймати поліетиленові кульки. Пять кулек можна буде обміняти на один бумажний пакет, а за 20-ть поліетиленових кульок можна отримати одну тканеву торбу. Потім ми плануємо зробити такі акції ще, в різних районах Бахмута", - розповіла деталі акції Тетяна Татарінова, начальник відділу енергоменеджменту та екології.

мусор 9f6bd

Поліетиленові кульки здадуть до ТОВ "Умвельт-Бахмут", а на виручені гроші посадять дерева в районі  Північного ставку.

"Так, ми обов'язково приймемо поліетиленові кульки, здамо їх на переробку. Наше підприємство і так, періодично, десь раз на півроку, бо ця вторсировина легка, здає кульки до міста Харькова. А в майбутніх планах ми хочемо відкрити пункт прийому вторсировини за адресою: вул.Незалежності, 218 для всіх бахмутян", - додав Роман Кравченко, директор ТОВ "Умвельт-Бахмут".