Main menu

pirna4 6609aВсеукраїнська громадська організація "Від серця до серця"при підтримки Міністерства освіти України запрошує до міжнародної просвітницької поїздки до країн Європи. Поїздки будуть відбуватись у вересні-жовтні, де можна не лише відпочити, а й отримати міжнародний сертифікат. Від Бахмута їдуть чотири учасника - директор та вихователі школи мистецтв.

"Ми формуємо декілька груп, хтось поїде до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану, інші учасникі - до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини. Доречи, поїздка, яка відбудеться у вересні-жовтні, до Німеччини, набір вже закрито. Учасники поїздок, я думаю, отримують багато чудових вражень, обміняються досвідом. Також зможуть отримати сертифікат міжнародного зразка на 120 академічних годин, який потім враховується при переатестації, це стосується представників освіти. Поїздки відбуваються за рахунок учасників, їх вартість приблизно 730 Євро", - розповіла Валерія, менеджер ГО "Від серця до серця".

"Від Бахмуту в цих поїздках беруть участь вихователі та директор школи мистецтв, вони поїдуть в різні країни. Будемо чекати їх повернення, вони навчаться, отримують досвід, а потім будуть ділиться з нами", - додала Олена Падалка, начальник Управління культури.

Більш детальніше дізнатись про поїздки, ознайомитись з умовами та програмами можна тут.