Main menu

8ea142efda1b8da823e23e4f5b3e9bdb e252c af392Секретар Часівоярської міської ради Сергій Чаус, який зараз виконує обов’язки голови, як того потребує законодавство, направив клопотання до Верховної Ради з проханням призначити позачергові вибори. Відповіді поки не має, та скоріш за все вибори відбудуться у 2020 році і депутатів, і міського голови.

«Депутатський корпус ще у квітні місяці, після дострокового припинення повноважень Ольги Опанасенко, у зв’язку з її смертю, направив листа до ВР з клопотанням проведення позачергових виборів міського голови. Відповідно до законодавства, протягом 3-х місяців, ВР повинна призначити дату проведення позачергових виборів. Однак, з ситуацією, яка склалась у державі, скоріш за все, я буду виконувати обов’язки голови до чергових місцевих виборів, які повинні відбутись весною або восени 2020 року», - сказав секретар Часівоярської міської ради Сергій Чаус.

Читайте також: «Склад майбутньої Часовоярської ОТГ змінюється – з містом залишається лише Калинівська громада»

Також Сергій Чаус додав, що його першочергова задача до моменту проведення чергових виборів – жити вже в об’єднаній громаді, як по Перспективному плану – Часів Яр та село Калинівка.