Мультфільм з Бахмута отримав нагороду на фестивалі аматорського мистецтва ім. Марії Примаченко

Семаковська Тетяна 21:03, 21 Травня 2019

61079781 654224554991037 5104527459739500544 n fa040Перше місце у вільній номінації конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю», що проводить Клуб Підприємців Краматорська отримав мультфільм «Гроза». Автор ідеї та режисер мультфільму, вихованець бахмутської студії дитячої анімації «Гоголь – Моголь» Микита Мартиненко в подарунок від організаторів конкурсу отримав планшет.

Цього року нагородження відбулося в рамках фестивалю аматорського мистецтва ім. Марії Примаченко.

– Будь – який конкурс, це трохи лотерея. Я брав участь у різноманітних конкурсах, та фестивалях як сам так і з дітьми. Тому добре знаю – ціну перемоги. Але приємно коли, як кажуть, зірки сходяться. Також приємно те що це перший конкурс до якого були відправлені мультфільми студії дитячої анімації «Гоголь – Моголь» і зразу перемога», – розказав керівник студії «Гоголь – Моголь» Андрій Кузнецов.
 На конкурс від студії відправли три мультфільми – «Гроза» Микити Мартиненко, «Неземний вчитель» Катерини Крехової та
«День Святого Валентина» Анастасії Брежневої.

60539486 852579048426907 3902444415137873920 n 37c7a

«Організатори конкурсу були здивовані кількістю, та якістю дитячих творчих  робіт, а також тим, що географія конкурсу розширюється, і в ній беруть участь багато нових учасників. На підведенні підсумків, трохи поспілкувався на сцені з журі конкурсу про дитячу творчість,  звідки беруться ідеї для мультфільму і яка це важка, але дуже приємна діяльність. Відмінною рисою цього конкурсу є те що тут є реальні призи за призові місця. А не тільки грамота та якийсь тортик», – каже керівник студії дитячої анімації «Гоголь – Моголь».

60413159 2377369129202088 5621722559620841472 n f30f3

Раніше студія анімації проводила заняття на території ЗОШ № 18, зараз
працює на базі Академії розвитку інтелекту «Smartum». Автор ідеї – Микита Мартиненко, учень 18-ї школи, поділився враженнями від отриманої нагороди:
«Я ще навіть не вірю що мій мультфільм зайняв перше місце і я отримав приз планшет Леново. Я дуже люблю малювати, малюю навіть на уроках тому і пішов  у студію анімації . Також я пробував сам дома знімати мультфільм на телефон, але у компанії в студії це веселіше, зараз я багато чого знаю та вмію».
Керівник студії Андрій Кузнецов пояснив, як заняття мультиплікацією впливають на дітей:  

«Зараз  батьки  хвилюються, що діти  багато часу проводять з гаджетами. Займаючись у студії дитячої анімації «Гоголь –Моголь», діти зможуть поєднати напрямок сучасних комп’ютерних технологій та творчу діяльність. Для створення мультфільму учні малюють, клеять, фарбують, ліплять, складають, фантазують. Існує доведений науковий факт, що розвинена моторика рук впливає на пізнавальні процеси – увагу, пам’ять мислення, мовну діяльність. Також важлива рання профорієнтація. У майбутньому вихованці студії зможуть стати – відео операторами, режисерами, дизайнерами, кліпмейкерами. Це перший шаг до відео дизайну, комп’ютерної анімації та постпрадакшену».

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Семаковська Тетяна 10:58, 26 Грудня 2022

Screenshot 248 2ce70Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

За словами Кирила Буданова на південному сході Донбасу, політичні амбіції євгена пригожина частково продиктували стратегію з російського боку.

Засновник групи ПВК «Вагнер» оголосив так званий хрестовий похід за захоплення міста Бахмут, щоб витіснити конкурентних командирів у російській регулярній армії, вважає Буданов. На його думку,  ПВК «Вагнер» координує свої дії з армією, але є головною силою на Бахмутському фронті.

Російський генерал, призначений у вересні командувачем російських військ в Україні, Сергій Суровікін, об’єднався з пригожиним у суперництві з російським міністром оборони шойгу, каже Кирило Буданов.

«Тут є лише ідеологічне та медійне питання…Саме тому підрозділи Вагнера так фанатично намагаються захопити це місто. Їм потрібно показати, що вони — сила, і вони можуть зробити те, що не змогла російська армія. Ми це чітко бачимо і розуміємо», — сказав Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times.

Хоча захоплення Бахмута не вважається стратегічно важливим, воно покращило б позиції росії на сході, відкривши дороги до інших міст Донбасу, які все ще перебувають під контролем України, резюмував Буданов.

Фото: Вікіпедія

Читайте також: Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Семаковська Тетяна 10:47, 26 Грудня 2022

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення Бахмута досягнув кульмінації. Водночас, як вважає ISW, окупанти прагнуть оперативної паузи.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російські джерела повідомляють, що українським силам в районі Бахмута вдалося дещо сповільнити темпи російського наступу навколо Бахмута та навколишніх населених пунктів. Джерела в рф також стверджують, що ЗСУ відтіснили елементи групи Вагнера на позиції, які вони займали кілька днів тому.

Своєю чергою, українські джерела в соціальних мережах повідомили, що вони повністю витіснили російські сили зі східних околиць Бахмута близько 21 грудня. За оцінками ISW, окупанти здійснили дещо менше загальних просувань в районі Бахмута в листопаді та грудні, разом узятих, порівняно з жовтнем.

Російські війська, ймовірно, намагатимуться підтримувати темпи своїх наступальних операцій в районі Бахмута і, можливо, намагатимуться ініціювати тактичну або оперативну паузу. 

Міністерство оборони Великої Британії повідомило 24 грудня, що російські війська не мають запасів артилерійських боєприпасів для підтримки широкомасштабних наступальних операцій. Відтак, підтримання оборонних операцій уздовж протяжної лінії фронту в Україні вимагає від росіян щоденного витрачання значної кількості снарядів і ракет.

Оперативна група Об’єднаних сил оприлюднила 24 грудня інтерв’ю з українським військовослужбовцем в районі Бахмута, в якому детально описано, що російські війська проводять надзвичайно високі темпи штурмів українських позицій в цьому районі. Попри те вони (окупанти) мають тільки незначний прогрес.

Повідомлення групи Вагнера про великі втрати в районі Бахмута за останні тижні також, ймовірно, призвели до напруження поточних оперативних можливостей російських військ в цьому районі. 

Через нестачу артилерії та людського ресурсу, ISW вважає, що окупанти не зможуть підтримувати активні наступальні операції на Бахмутському напрямку. 

Раніше російські війська виділили значні ресурси на «м’ясорубку» для захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська навесні-влітку 2022 року. Російські сили досягли кульмінації після захоплення Лисичанська і не змогли захопити сусідній Сіверськ на сході або Слов’янськ.

Зацикленість російських військових на наступі з великими втратами для досягнення цілей захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська зрештою підірвала здатність військових рф досягти своєї більш масштабної оперативної мети — оточити ЗСУ в котлі вздовж траси Е40 і дійти до західних адміністративних кордонів Донецької області. 

Невпинний і дороговартісний наступ росії на Бахмут може також погіршити здатність росії переслідувати довгострокові цілі на театрі воєнних дій на Донбасі.

Фото: ілюстративне, Генштаб

Читайте також: Український Бахмут підняв Конгрес США на ноги

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Screenshot 248 2ce70

Хрестовий похід за захоплення Бахмута: Буданов розповів, навіщо росіяни намагаються відчайдушно захопити Бахмут

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю виданню The New York Times, де розповів про те, чому росіяни так зациклилися на Бахмуті.

321985378 677659760569035 1904589059869008290 n 4c887

Росіяни сповільнили темпи наступу в Бахмуті за останні дні, — ISW

Темпи просування російських військ в районі Бахмута, ймовірно, сповільнилися в останні дні, хоча ще занадто рано говорити про те, що російський наступ з метою захоплення […]

photo 2022 12 23 16 34 05 1047b

Поліцейські «Білі янголи» вивезли з Бахмута родину з дітьми

Сьогодні, 23 грудня, поліцейські врятували з-під обстрілів багатодітну родину з Бахмута. Троє дітей з батьками вивезли у безпечне місце. Про це повідомляє поліція Донеччини.

Screenshot 243 f5773

У Бахмут волонтери привезли цукерки та подарунки для дітей

Волонтери на чолі з Інною Гайдай вирішили зробити свято для бахмутян та дітлахів. До громади привезли шоколадні цукерки, закуплені на кошти небайдужих. 

Screenshot 241 0839c

Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Вчора, 22 грудня, речник Ради національної безпеки США Джон Кірбі повідомив, що група «Вагнера» отримала партію зброї з Північної Кореї для посилення російських сил в […]