Main menu

8 7d334Сім конкурсанток ретельно готуються показати свою красу і таланти, позмагатися в інтелектуальному конкурсі та блиснути вечірньою сукнею на традиційному дефіле. Як відбувався відбір учасниць до фіналу, сайту розказала організатор конкурсу - студентка другого курсу Горлівського інязу Олена Линник.

«Я брала участь в подібних конкурсах і мені це дуже подобається. Коли запропонувала ідею в інституті, то зрозуміла, що бути одночасно і організатором і учасником не зможу. Тому на цей раз буду по той бік сцени. Зараз ми ретельно готуємося до фіналу, вже відбувся відбір конкурсанток. Подали пропозиції на участь 13 дівчат. Вони відповідали на питання, чому саме вони гідні стати Міс, розказували про себе. Таким чином до фіналу відібрано вісім кандидаток, одна відмовилась по сімейним обставинам, тож у нас є сім учасниць. В нас будуть не тільки традиційні конкурси, ми також включили інтелектуальний тур, де дівчата будуть відповідати на питання по дисциплінам, які вони зараз вивчають. Запрошуємо гостей на наш захід», - поділилась Олена.

За результатами конкурсу визначать переможниць в семи номінаціях, володарку титулу Міс ГІІМ-2019 та призу глядацьких симпатій.

Подивитися фінал конкурсу запрошують всіх бажаючих. Захід "Міс ГІІМ-2019" відбудеться 25 квітня у залі МЦКтД ім. Є. Мартинова початок о 14.00. Вхід вільний.

Учасниці конкурсу вже відпрацювали свою першу фотосесію. Представляємо до уваги їх роботи.

1 256b8Олександра

2 16c60Ельвіра

3 939feЮлія

4 f6552Владіслава

5 43dbcСтелла

6 13a7d

Анастасія

7 7b16cАнастасія